Rejestracja

Zarejestruj się na p2m gry filmy lektor, dubbing, blu-ray HDRip gry

Wymagane Informacje

Wprowadź nazwę użytkownika, która będzie używana przez Ciebie na tym forum.

Wpisz hasło dla Twojego konta. Pamiętaj, że rozróżniane są duże i małe litery.

Tutaj wprowadź Twój adres e-mail.

Dodatkowo wymagane dane

Twoja data urodzenia oraz wiek są wyświetlane w kilku miejscach forum. Dzięki poniższemu menu możesz ustawić, aby te dane nie były widoczne (pomijając Administratora) lub były widoczne tylko po części.

Dodatkowe Informacje

Jeśli trafiłeś tutaj poprzez innego użytkownika naszego forum, wpisz obok jego nazwę.

Aktualny czas forum może być automatycznie przeliczany na strefę czasową Twojego obecnego miejsca pobytu. Wybierz odpowiednią strefę czasową z listy poniżej.

Możesz w dodatku wybrać automatyczne uwzględnianie czasu letniego i zimowego

Na jaką literę zaczyna się słowo forum ?
What is the first letter of word "forum"?

Regulamin forum

Aby przejść dalej musisz wyrazić zgodę na warunki korzystania

Regulamin i warunki korzystania z forum p2m.net.pl - Ważny od 29.10.2011


Bez akceptacji poniższych postanowień i zastrzeżeń Administracji nie możesz korzystać z naszego forumWitaj. Właśnie ukończyłeś rejestrację na naszym forum. Ważne jest, abyś w tej chwili przeczytał regulamin forum p2m.net.pl. Pomoże Ci to w korzystaniu z naszych zasobów bez narażenia się na ostrzeżenie lub usunięcie z forum.

Informacje na temat naruszania praw autorskich i innych praw osób trzecich


Jako twórcy serwisu p2m.net.pl informujemy, iż:
1. Szanujemy prawa autorskie właścicieli do ich utworów - nie powinieneś więc Drogi Użytkowniku umieszczać na serwisie p2m.net.pl żadnych materiałów, które do Ciebie nie należą lub do których nie masz praw - w tym także choćby majątkowych praw autorskich.
2. Aby pomóc chronić prawa autorskie zgadzamy się i stosujemy do uwag oraz procedur przeciwdziałania ich naruszeniom - uwag i procedur ustanowionych m.in. przez Digital Millennium Copyright Act (DMCA).
3. Jeżeli zauważyłeś, że ktoś bez Twojej wiedzy i zgody użył lub naniósł (zapisał) w serwisie p2m.net.pl materiały do których masz prawa autorskie, które możesz niezbicie wykazać, poinformuj nas o tym, a my niezwłocznie podejmiemy kroki prawem przewidziane.
4. W takim wypadku proszę skontaktować się z nami pisemnie poprzez kontaktowy adres e-mail kontakt[at]p2m.net.pl.


Zastrzeżenie Administratora Forum i zasady korzystania z forum


5. Wszystkie pliki są umieszczone jedynie w celach promocyjnych.
6. Zgodnie z polskim prawem od momentu ściągnięcia na dysk, należy je usunąć w ciągu 24h. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. Administracja forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. Ściągacie na własną odpowiedzialność!!!


UWAGA!


USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.Warunki korzystania z Forum


7. Pliki można ściągać jeśli ma się ich oryginał i ściągnięty plik będzie służył jako kopia zapasowa...
8. Możesz ściągać pliki nawet jeśli nie masz oryginału pod warunkiem że po 24 godzinach zostaną one usunięte
9. Administracja Forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pliki i za ich niepożądane działanie. Zgodnie z polskim prawem ściągnięte pliki posiadające prawa autorskie można przechowywać na dysku przez 24h. Administracja tego forum nie odpowiada za znajdujące się tu pliki. Jeśli chcesz pobrać pliki musisz po 24h (od momentu pobrania ich na dysk) skasować je ze swojego komputera.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Postanowienia Ogólne

10. Korzystanie z p2m.net.pl jest nieodpłatne, a dostęp do rejestracji na forum jest nieograniczony
11. Część zasobów forum jest ograniczona dla użytkowników z niższymi rangami. Dostęp do niej uzyskać można poprzez awansowanie na wyższe rangi, o czym jest mowa w dziale rangi.
12. Na awans liczyć może każdy użytkownik naszego forum poprzez upload, tworzenie kont, dotację forum (ranga Donator) oraz pracę na stanowisku moderatora.
13. Administracja forum zastrzega sobie prawo do zawieszenia działalności forum bez podania przyczyny.
14. Użytkownik może posiadać tylko jedno konto na forum. Nigdy nie udostępniaj swojego loginu i hasła. W przeciwnym wypadku Twoje konto może zostać zablokowane przez Administrację bez wcześniejszego powiadomienia.
15. Forum jest wolne od adresów IP. Jesteś w pełni bezpieczny, nikt za pośrednictwem p2m.net.pl nie ma możliwości pozyskania Twojego adresu IP czy hosta, nawet administrator.
16. Rejestrując się na forum musisz podać swój adres mailowy wyrażając jednocześnie zgodę na otrzymywanie maili informacyjnych i reklamowych. Podanie maila potrzebne jest również do odzyskania hasła (w przypadku gdy je zapomnisz). Nie korzystaj z poczty na INTERIA, POCZTA.FM i WP ! Te portale blokują maile praktycznie z każdego forum. Polecamy skrzynkę gmail.com.
Jeżeli nie chcesz otrzymywać maili z forum, zwróć się do Administracji z żądaniem usunięcia konta na forum.
17. Administracja zastrzega sobie prawo do ignorowania wiadomości dotyczących kont użytkowników, nadesłanych z innych maili niż te zapisane w profilu.


Podpisy, avatary, nazwy użytkowników

18. Każdy użytkownik forum ma prawo wybrać sobie swoją nazwę użytkownika (przy rejestracji), a także avatar oraz podpis po ukończeniu tego procesu poprzez zmianę ustawień konta w menu Ustawienia.
19. Nick przy rejestracji wybierać należy rozsądnie, nie podlega on zmianie po ukończeniu procesu zakładania konta.
20. Nazwa użytkownika nie może być obraźliwa ani zawierać wulgaryzmów. Wszelkie podejrzane nazwy użytkowników, które zaniepokoją administrację mogą być automatycznie zmienione, lub użytkownik może być usunięty z forum.
21. Podpis inaczej sygnatura może być w formie obrazka (maksymalnie 400x200) lub w formie tekstowej i nie powinna zawierać treści obraźliwych.
22. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia sygnatury użytkownika.

Zespół administracyjny forum

23. W skład administracji forum wchodzą użytkownicy o randze Admin i Junior Admin.
Stanowiska Junior Admina oraz Admina nie może objąć osoba pełniąca jakąkolwiek funkcję na podobnie działającej stronie czy forum.
24. Decyzje administracji nie podlegają dyskusji.
25. Prawo do zmiany rangi i wszystkich ustawień użytkownika ma jedynie Administrator
26. Prawo do usunięcia użytkownika z forum mają wszyscy członkowie administracji
27. Wszelkie ważne decyzje odnośnie rozwoju forum podejmowane są przez całość zespołu administracyjnego, czasami głos mogą zabrać także moderatorzy.

Zespół moderujący forum

28. W skład zespołu moderującego p2m.net.pl wchodzą użytkownicy z rangą Moderator.
29. Obowiązkiem moderatorów jest utrzymywanie porządku w przydzielonych sekcjach forum.
30. Moderator ma prawo zwiększyć poziom ostrzeżenia użytkownika poprzez wbudowany w forum system ostrzeżeń lub zrobić to słownie poprzez system prywatnych wiadomości.
31. Moderator jest wybierany drogą naboru organizowanego przez administrację forum.
Stanowiska Moderatora nie może objąć osoba pełniąca jakąkolwiek funkcję na podobnie działającej stronie czy forum.

Nabory

32. Nabór to poszukiwanie chętnych użytkowników na wolne stanowiska w zarządzie forum.
33. Nabór przeprowadza zazwyczaj jedna osoba, która wchodzi w skład administracji.
34. Nabór przeprowadzany jest po uzgodnieniu potrzeby jego zorganizowania przez administrację forum, a czasem także przez zespół moderujący.
35. Wszelkie informacje o kryteriach jakie użytkownik winien spełnić, aby móc wziąć udział w naborze zawarte są w odpowiednim temacie napisanym przez osobę organizującą nabór.

Treść wypowiedzi (postów) na forum

36. Zespół administracyjny i moderujący nie bierze odpowiedzialności za treść postów użytkowników forum.
37. Wypowiedzi użytkowników powinny być napisane zgodnie z zasadami ortografii języka polskiego.
38. Wypowiedzi i tematy powinny być zwięźle formułowane, nie należy zamieszczać treści typu : "dziękuję za posta", "dobry upload", "proszę o pomoc", "problem".
39. Posty nie mogą zawierać linków do innych stron o podobnej tematyce do p2m.net.pl, reflinków i reklam.
40. Użytkownik może zareklamować stronę internetową lub produkt w dziale Hyde Park dopiero przez udzieleniu zgody przez administratora.
41. Użytkownik nie ma prawa zachowywać się wulgarnie w postach ani obrażać żadnego innego członka naszej społeczności.

Rangi

42. Na forum panuje system rang, który opisuje wkład danego użytkownika w rozwój forum.
43. Ranga wyróżnia użytkownika, ale nie czyni go lepszym od innym. Nadaje jedynie więcej obowiązków.
44. Użytkownik powinien utrzymywać swoją rangę na mocy postanowień zawartych w dziale rangi, który stanowi dodatek do niniejszego regulaminu i należy się z nim dodatkowo zapoznać.

Program użytkowy forum i problemy z jego konfiguracją/używaniem

45. Program użytkowy forum inaczej klient technologii peer2mail to program, który umożliwia pobieranie uploadów z naszego forum.
46. 990ploadów naszego forum funkcjonuje tylko w programie MailShare
47. Więcej informacji o programie MailShare znajdziesz na stronie http://mailshare.pl/
48. Wszelkie problemy z programami możesz zgłaszać w dziale Pierwsza pomoc zawartym w kategorii Help Corner, a także na forum programu MailShare.
49. Instrukcje pobierania i wysyłania za pośrednictwem programu MailShare znajdziesz w pomocy programu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dodatkiem do niniejszego regulaminu są wszystkie ogłoszenia publikowane przez administrację, a także informacje zawarte w dziale rangi.


Administracja p2m.net.pl oraz zespół moderujący nie biorą odpowiedzialności za zawartość postów zamieszczanych przez użytkowników forum. Forum pełni funkcję miejsca wymiany poglądów na temat nowości rynkowych takich jak : filmy, gry, oprogramowanie, muzyka.

Forum pracuje na licencjonowanym skrypcie vBulletin wyprodukowanym przez firmę Jelsoft Enterprises.


Administracja p2m.net.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu forum i wprowadzeniu nowych zasad po uprzedniej akceptacji użytkownika. Każde publiczne wyrażenie braku zgody na przestrzeganie regulaminu lub na brak zgody na zmianę w regulaminie, będzie traktowane jako wypowiedzenie warunków korzystania z forum. Czyli wykreślenie z listy użytkowników. Użytkownik nie ma prawa do dyskusji ws. regulaminów.Po przeczytaniu regulaminu i FAQ powyżej pisanie postów w działach innych niż działy z downloadem (tj. Filmy, Gry, Muzyka, Programy) zostanie odblokowane.