Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Master Avatar italo2006
    Postawił
    484
    Piwa otrzymane
    7 198 (2 261)

OK Batman: Arkham City

Batman: Arkham City
    Batman: Arkham City

Producent: RockSteady Studios
    Wydawca: Warner Bros Interactive Entertainment
    Dystrybutor: Cenega Poland
    Kategoria: gry akcji
    Premiera w Polsce: 21 października 2011
    Tryb gry: single player
    Nośnik: 1 DVD
    Wymagania wiekowe: 16+
    Dostępne wersje językowe: polska i angielska
    Więcej na: Batman: Arkham City ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

Batman: Arkham Cityto kontynuacja gry akcji przenoszącej nas do świata znanego z komiksów o tytułowym bohaterze. Za stworzenie produkcji odpowiada RockSteady Studios, które opracowało świetny pierwowzór (Batman: Arkham Asylum) orazUrban Chaos: Riot Response(PS2, Xbox).Akcja gry zaczyna się kilka miesięcy po wydarzeniach z pierwszej części. Quincy Sharp, były naczelnik zakładu Arkham, po przypisaniu sobie zasług Batmana został mianowany burmistrzem Gotham. Jedną z jego pierwszych decyzji było wykupienie znacznej części lokalnych slumsów, wyrzucenie z nich normalnych mieszkańców, ogrodzenie terenu, a następnie wpuszczenie tam zbirów z Arkham. O dziwo, zamiast się nawzajem powyrzynać lokatorzy tego nietypowego więzienia zgrupowali się w kilka gangów i każdym z nich dowodzi jeden klasyczny łotr z komiksów o Batmanie. Z ramienia burmistrza całym tym terenem zarządza tajemniczy szaleniec znany jako Hugo Strange. Daje on więźniom pełną swobodę, a jedyną regułą jest zakaz podejmowania prób ucieczki. Ogólna mechanika rozgrywki w Arkham City jest bardzo zbliżona do poprzedniej części serii. Batman w zależności od upodobań może więc przystępować do bezpośrednich walk z przeciwnikami, polegając na bogatym wachlarzu ruchów (kopnięcia, ciosy nokautujące, kontrataki, uniki, kombinacje uderzeń itp.), bądź też pozostawać w ukryciu i skupiać się na eliminowaniu wrogów z zaskoczenia. Same walki są tym razem jeszcze bardziej emocjonujące i w wielu przypadkach trudniejsze, wymagając radzenia sobie między innymi z więźniami wyposażonymi w broń palną, tarcze, zbroje, noże czy paralizatory. W grze nie zabrakło także niezwykle ekscytujących pojedynków z bossami, wymuszającymi wykazywanie się kreatywnością oraz dużą zręcznością. Oprócz brania udziału w bójkach Człowiek-Nietoperz zajmuje się również eksploracją okolicy irozwiązywaniem licznych zagadek. Świat gry jest znacznie bardziej otwarty niż w poprzedniej części cyklu, a także oferuje większą liczbę zadań do wykonania. Oprócz przechodzenia głównego wątku fabularnego możemy zaliczać misje poboczne, odnajdywać porozmieszczane po całej okolicy zagadki czy rozwiązywać łamigłówki autorstwa Człowieka-Zagadki. W opisywanej kontynuacji dostępne są wszystkie gadżety Batmana znane zArkham Asylum, przy czym część z nich doczekała się istotnych zmian (możemy teraz np. zmieniać kierunek przemieszczania się podczas korzystania z wyrzutni lin). Tytułowy bohater może również korzystać z wielu zupełnie nowych zabawek, jak chociażby urządzenia wysyłającego impulsy elektrycznego czy granatu pozwalającego na zamrażanie wybranych elementów otoczenia. W trakcie pobytu wArkham Citytytułowy bohater obcuje z jeszcze większą niż wcześniej liczbą postaci znanych z uniwersum DC Comics. Oprócz Jokera są to między innymi Harvey „Dwie Twarze” Dent, Pingwin, pan Freezee, Deadshot, Harley Quinn czy Hugo Strange. Co ciekawe, gra oprócz zabawy Batmanem oferuje również możliwość wcielenia się w postać Kobiety-Kota. Seksowna kocica dysponuje unikatowym wachlarzem umiejętności oraz gadżetów, do których zaliczany jest między innymi bicz. Kobieta-Kot posiada ponadto własne wyzwania i może przystąpić do kilku dodatkowych fabularnych misji.

Part 1

Nazwa pliku: complex-batmanac[p2m.net.pl].part1.rar
    Rozmiar pliku: 1800,00 MB
    CRC32: 2F62CA1B
    Liczba segmentów: 278
    Liczba mirrorów: 12
    Uploader: italo2006
    Upload dla: p2m.net.pl

Part 2

Nazwa pliku: complex-batmanac[p2m.net.pl].part2.rar
    CRC32: D44BE57A
    Liczba segmentów: 277

Part 3

Nazwa pliku: complex-batmanac[p2m.net.pl].part3.rar
    CRC32: 38E1A5CC

Part 4

Nazwa pliku: complex-batmanac[p2m.net.pl].part4.rar
    CRC32: 8E4A4C52

Part 5

Nazwa pliku: complex-batmanac[p2m.net.pl].part5.rar
    CRC32: 32DADE3A
    Liczba mirrorów: 10

Part 6

Nazwa pliku: complex-batmanac[p2m.net.pl].part6.rar
    Rozmiar pliku: 252,63 MB
    CRC32: A084C594
    Liczba segmentów: 39
    Liczba mirrorów: 8

Part 1

Pokaż HC

Wszystko w porządkuZakończenie sprawdzania segmentów: 2011-11-01 08:48:32

Part 2

Pokaż HC

Wszystko w porządkuZakończenie sprawdzania segmentów: 2011-11-01 08:51:04

Part 3

Pokaż HC

Wszystko w porządkuZakończenie sprawdzania segmentów: 2011-11-01 08:50:58

Part 4

Pokaż HC

Braki:Mirror: 5 - hotmail.com
    [104,130]
    Mirror: 6 - hotmail.com
    [104,130]
    Zakończenie sprawdzania segmentów: 2011-11-01 08:56:00

Part 5

Pokaż HC

Wszystko w porządku
    Zakończenie sprawdzania segmentów: 2011-11-01 08:55:44

Part 6

Pokaż HC

Wszystko w porządku
    Zakończenie sprawdzania segmentów: 2011-11-01 08:53:32

Ostatnio edytowane przez Zami ; 12.02.2012 o 16:56

2. italo2006 upija się na koszt 4 osób:

krakow2000 (16.11.2011), Pieseł (13.12.2011), polo1920 (1.03.2012), W (1.11.2011)

Member
    Postawił
    0
    Piwa otrzymane
    19 (14)

Domyślnie

mam pewien problem po nagraniu z tą grą, mianowicie nagrałem ją bez problemów ale po włożeniu do konsoli pokauzje się tylko napis "zagraj w grę", klikam, pojawia się czarny ekran i po chwili z powrotem wraca do interejsu głównego konsoli, dodam że posiadam najnowszego dasha i przeróbkę 2.0

4. kuncio upija się na koszt:

W (12.11.2011)

W
    W jest offline
    Master Avatar W
    Postawił
    40 623
    Piwa otrzymane
    1 485 (992)

Domyślnie

Cytat Napisał kuncio Zobacz post
    mam pewien problem po nagraniu z tą grą, mianowicie nagrałem ją bez problemów ale po włożeniu do konsoli pokauzje się tylko napis "zagraj w grę", klikam, pojawia się czarny ekran i po chwili z powrotem wraca do interejsu głównego konsoli, dodam że posiadam najnowszego dasha i przeróbkę 2.0
    jak masz lt+2,0 to musi sie właczyć
    mam tą grę z tego upa i działa

Member
    Postawił
    0
    Piwa otrzymane
    12 (12)

Domyślnie

jaka to jest wersja? ostatnio mialem cos takiego ze jak wlactzylem to nie moglem pograc bo mi wyskakiwalo ze blad danych do pobrania ( gdyz nie bylem do neta podpiety) tutaj tez tak jest czy poprawione to zostało?

7. fran08 upija się na koszt:

W (31.01.2012)

Member
    Postawił
    7
    Piwa otrzymane
    64 (59)

Domyślnie

W.. oświeć mnie jakim cudem ta gra Ci działa, bo albo otępiałem, albo jakaś pomroczność jasna mnie ogarnęła, albo Ty ściemniasz. Wypakowywałem archiwum na wszelkie sposoby, łącznie z użyciem danych naprawczych, i za każdym razem wypakowuje się tylko jeden plik ISO Image. Z mojego dotychczasowego doświadczenia wiem, że powinny być dwa pliki aby można było wypalić płytę żeby gra działała. Używam do tego programu CloneCD i w przypadku dwóch plików zawsze wszystko śmigało bez problemu, a w przypadku Batmana jest kapa, więc się pytam o co kaman jeśli łaska ??? pzdr
    Jeśli ktoś jeszcze z tego upa uruchomił tą grę, to proszę o podpowiedź, z góry dzięx.

9. Annihilator upija się na koszt:

W (28.02.2012)

Member Avatar Mały Głód
    Postawił
    127
    Piwa otrzymane
    625 (346)

Domyślnie

Cytat Napisał Annihilator Zobacz post
    W.. oświeć mnie jakim cudem ta gra Ci działa, bo albo otępiałem, albo jakaś pomroczność jasna mnie ogarnęła, albo Ty ściemniasz. Wypakowywałem archiwum na wszelkie sposoby, łącznie z użyciem danych naprawczych, i za każdym razem wypakowuje się tylko jeden plik ISO Image. Z mojego dotychczasowego doświadczenia wiem, że powinny być dwa pliki aby można było wypalić płytę żeby gra działała. Używam do tego programu CloneCD i w przypadku dwóch plików zawsze wszystko śmigało bez problemu, a w przypadku Batmana jest kapa, więc się pytam o co kaman jeśli łaska ??? pzdr
    Jeśli ktoś jeszcze z tego upa uruchomił tą grę, to proszę o podpowiedź, z góry dzięx.
    Tworzenie pliku obrazu gry z rozszerzeniem .dvd do xboxa 360 • programosy.pl

11. Mały Głód upija się na koszt:

W (28.02.2012)

Member Avatar Mały Głód
    Postawił
    127
    Piwa otrzymane
    625 (346)

Domyślnie

Przepraszam za double post, ale jest też możliwość nagrania bez pliku .dvd:
    Nagrywanie gier na xbox 360 • programosy.pl

13. Mały Głód upija się na koszt 2 osób:

Annihilator (29.02.2012), W (28.02.2012)

Member
    Postawił
    7
    Piwa otrzymane
    64 (59)

Domyślnie

Oko, dziex Deronek, dało rady ale dopiero po wypaleniu płytki w ImgBurn, po wypaleniu w CloneCD zakończono błędem i płytka poszła się "kochać".

15. Annihilator upija się na koszt:

W (29.02.2012)

Member
    Postawił
    31
    Piwa otrzymane
    36 (33)

Domyślnie

Gra ściągnięta wypalona imgburn ale zaraz na początku wyskakuje komunikat bład danych do pobrania i powrót do interfejsu konsoli głównej o co chodzi? (nie mam konsoli podpiętej do neta)

17. canabis6 upija się na koszt:

W (3.03.2012)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia